×
Güvenlik
SSL sertifikaları web sitenizin güvenliği açısından önemlidir. Müşterilerin oturum açma kimlik bilgileri veya ödeme ayrıntıları gibi hassas bilgilerinin mahremiyetini ve gizliliğini garanti ederiz.
Markalı Tasarım
Size özel sunulan tasarım seçenekleriyle markalaşın! İnsanların işletmenizle etkileşime devam etmek istemesini sağlayacak kadar unutulmaz ve kullanışlı olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Kullanıcı Dostu
E-ticaret web sitenizin kullanılabilirliği, başarısının anahtarıdır. Öncelikli hedefiniz kullanıcılara mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini sunmak ve aradıklarını hızlı şekilde bulmalarına yardımcı olmaktır.
Sınırsız Ürün, Kategori Yönetimi
Sitenize sınırsız ürün ve kategori ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi, kategorilerinizi ve markalarınızı merkezi bir sistemden rahatlıkla yönetebilir ve gelişmiş filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.
Mobil Uyumlu
E-Ticaret pazarında rekabetçi kalabilmek için çevrimiçi mağazanızın mobil uyumlu olması gerekir. Web sitesi ziyaretçileri için benzersiz ve basit bir deneyim, onları alıcıya dönüştürme şansını artıracaktır.
Tarayıcı Uyumluluğu
Çevrimiçi alışveriş yapanların %88'i, kötü bir kullanıcı deneyimi yaşadıktan sonra geri dönmeyeceklerini söylüyor; bu nedenle, e-ticaret sitelerinin tam tarayıcı desteğine sahip olması önemlidir.
Ödeme seçenekleri
Sitenize sınırsız ürün ve kategori ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi, kategorilerinizi ve markalarınızı merkezi bir sistemden rahatlıkla yönetebilir ve istediğiniz veriye ulaşmak için gelişmiş filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.
Geri ödemeler
İade ve para iadesi sunan satıcılar, özellikle de ürün gibi çok özel bir şey söz konusu olduğunda, müşterilerine gönül rahatlığı sağlayabilir. Açık ve kolay iade politikanız olduğunda insanlar mağazanızdan satın alacaklardır.
Nakliye
Gönderim koşulları, müşterilerin çoğunun bir çevrimiçi mağaza hakkında ne hissedeceğini belirler. Barem Hesabını otomatik gerçekleştiren bulut sistemle her adımı sorunsuz gerçekleştirin ve rakiplerinizden her zaman bir adım önde olun.
Hızlı Yükleme
Veriler, daha hızlı sitelerin daha yavaş sitelere göre daha yüksek dönüşüm oranları üretme olasılığının daha yüksek olduğunu gösteriyor; bu nedenle, çevrimiçi ürün tekliflerini geliştirmek isteyen her işletme sahibi için bu önemlidir.
Arama
Bir e-ticaret sitesinde yolunu bulmaya çalışan müşterilerin bir arama çubuğu veya otomatik tamamlama özelliği ararken neyi görmeleri gerektiği konusundaki istekleri kolaydır. Bu araçlar daha kısa sürede daha fazla sonuç elde etmeye yardımcı olabilir.
Müşteri girişi
E-ticaret web sitenizde müşterilerin sipariş geçmişini, ödeme ve gönderim bilgilerini görebilecekleri kişisel alanlarına sahip olmalarını sağlayan zorunlu bir özelliktir. Bu hizmet, alışveriş yapanların tüm alışveriş deneyimini sorunsuz hale getirir.
Alışveriş Sepeti
Müşterilere kusursuz bir alışveriş deneyimi yaratmak için web sitenizin etkili bir ödeme sürecine sahip olması gerekir. Herhangi bir sayfada bulunan sepet simgesi, sitedeki e-Ticaret özelliklerini kullanmaya yardımcı olabilir. İlgilenen ancak henüz satın almayan kişileri fiyatlar aracılığıyla veya doğrudan ürün ekleyerek kolayca yapmaya teşvik eder.
Sosyal Medya Bağlantıları
Şeffaflık, müşteri sadakati oluşturmanın anahtarıdır. Sosyal medya bağlantıları gibi özellikler, temel çevrimiçi mağaza web sitesi özellikleri listenizde yer alıyorsa, bu küçük ama etkili yolu unutmayın. Güçlü bir çevrimiçi varlığı sürdürmek için gereken zamana ve çabaya yatırım yaparak, ödüllerin çabalarınızdan daha ağır bastığını göreceksiniz.
Ürün Filtreleme ve Sıralama
Ürünleri belirli özelliklere göre filtreleme ve sıralama yeteneği, alışveriş yapanların yalnızca aradıklarını bulmalarını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda onlara sıralama düzenlerini değiştirme seçeneğini de tanıyan inanılmaz derecede faydalı bir e-ticaret web sitesi özelliğidir.
Sayfalandırma
Bir web sitesinde gezinmeyi kolaylaştırmak için sayfalandırma önemli bir e-ticaret özelliğidir. Daha fazla kolaylık sağlamak için tüm ürünleri ayrı sayfalar halinde tek bir kategoriye ayırır ve alışveriş yapanların amaçsızca gezinmek veya gereksiz ayrıntıları okumak zorunda kalmadan doğrudan istedikleri şeye atlamalarına olanak tanır.